Ogólne

Berkner jest Europejskim liderem w produkcji najlepszych jakościowo ubrań sportowych. Dbamy, aby każdy nasz produkt był wyjątkowy. Staramy się jak najlepiej spełniać potrzeby klienta, w czym pomaga nam 27-letnie doświadczenie.
Nasze produkty pozwalają na stworzenie pełnego indywidualnego zestawu. Produkujemy ubrania do wielu dyscyplin sportowych, takich jak kolarstwo, narciarstwo, fitness, bieganie i wielu innych. Ofertę kierujemy zarówno do pasjonatów sportu, jak i zawodowców. Mieliśmy przyjemność tworzyć odzież dla kadry narodowej na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nieustannie poszerzamy naszą ofertę.
Nasz dział graficzny stworzy projekt z nawet najbardziej złożonych pomysłów. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasi klienci stanowią grono osób wyjątkowych. Pomagamy pokazać indywidualność, dlatego otwieramy się także na najmniejszych klientów – przyjmujemy zamówienia już od jednej sztuki.

Gwarantujemy najwyższą precyzję, a nasze produkty są zawsze wykonywane ręcznie. Ubrania posiadają wysokiej jakości dodatki takie jak napy, gumy, nici, taśmy czy folie termo-transferowe. Przy produkcji stosujemy najnowsze technologie dostępne na rynku. Zapewniając najwyższą jakość, wykorzystujemy technikę druku sublimacyjnego transferowego. Tworzone przez nas nadruki są niewyczuwalne w dotyku oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Celem naszej pracy jest dostarczanie produktów najlepszej jakości. Zaprzeczamy światowemu trendowi tworzenia produktów krótkiej trwałości. Przykładamy uwagę do każdego detalu.

Grafiki

W naszej bazie mamy standardowe grafiki, które mogą (ale nie muszą) zostać wykorzystane do tworzenia projektu. Zapytaj nas o nie :)

Tabele z rozmiarami

Poniżej przedstawiamy tabele rozmiarów naszej odzieży. Wymiary można sprawdzić także na podstronach poszczególnych produktów z oferty.


Umożliwiamy także indywidualne dopasowanie odzieży do sylwetki. Aby otrzymać próbki rozmiarowe*, należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta (zakładka kontakt lub przez formularz zamówienia).


*Udostępnienie próbek wiąże się z wpłatą depozytu w wysokości 30 zł za sztukę, który zwrócony będzie po odebraniu wszystkich ubrań w niezmienionym stanie. Rekompensata za uszkodzone, odesłane po ustalonym terminie i brakujące ubrania pobierana jest z depozytu. Nie pobieramy żadnych opłat za przesyłkę próbek do Klienta.

To place an order, please fill in the form below

You can attach files maxymalnie 5

Załącznie grafiki do formularza

Prosimy o opis projektu i opcjonalnie załączenie plików z rysunkami. Umożliwiamy nadruk grafik zarówno tworzonych we współpracy z naszym działem graficznym, jak i gotowych przesłanych przez klienta. W naszej bazie znajduje się także kilka standardowych grafik (podstrona Informacje). Nie mamy ograniczeń dotyczących formatu przesłanych grafik. Akceptujemy nawet skany odręcznych rysunków.

Kontakt naszego działu

Po wysłaniu niezbędnych informacji w formularzu kontaktowym proszę czekać na akcję z naszej strony. Zwykle odpowiadamy na wiadomość w ciągu 1 dnia roboczego. Na tym etapie skontaktujemy się, aby zdobyć nieco więcej szczegółów lub prześlemy wstępną wycenę projektu. Cena realizacji projektu zawiera projekt graficzny oraz  produkcję odzieży. 

Tworzenie projektu

Projekt graficzny to zdecydowanie nasz ulubiony etap zamówienia. To właśnie teraz pomagamy klientom podkreślić ich wyjątkowość. Projekt ubrania ogranicza tylko wyobraźnia naszych klientów. Z przyjemnością pomożemy zrealizować każde zamówienia. Służymy radą, wsparciem oraz doświadczeniem. Na produktach zamieszczamy nasze logo. Usunięcie go z projektu wiąże się z wyższymi kosztami realizacji zamówienia.

Akceptacja projektu

Proces zatwierdzania projektu przebiega dwuetapowo. W pierwszym kroku prosimy o akceptację projektu 3D. W kolejnym etapie prosimy o akceptację rysunków płaskich oraz wszystkich szczegółów zamówienia w tym: asortyment, rozmiary i ilość, wykończenie odzieży (długość zamków, kieszenie, suwaki), kolorystyka (grafika, kolory szwów oraz suwaków), adres wysyłki oraz dane do faktury.

Realizacja Projektu

Na tym etapie unormujemy kwestie finansowe. Po wpłacie całości kosztów zamówienia ruszamy z produkcją! Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 4 tygodni od ostatecznego zatwierdzenia projektu. 

Wysyłka

Zamówienia przesyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi 25 zł brutto.
Przesyłki zagraniczne wiążą się z dodatkową opłatą. Koszty ustalamy indywidualnie.

Our sample projects