berkner-logo-1457611818.jpg

Berkner jest Europejskim liderem w produkcji najlepszych jakościowo ubrań sportowych. Produkujemy ubrania do wielu dyscyplin sportowych, takich jak kolarstwo, narciarstwo, bieganie i innych. Szczycimy się nie tylko ponad 27 letnim doświadczeniem, ale również znajomością wszystkich najnowszych technologii dostępnych na rynku. Staramy się aby każdy nasz produkt był wyjątkowy.Filozofią naszej firmy jest jakość. Celem naszej pracy jest dostarczanie produktów najlepszej jakości. Zaprzeczamy światowemu trendowi tworzenia produktów krótkiej trwałości. Proces tworzenia naszych ubrań jest długotrwały i mozolny, ponieważ przykładamy uwagę do każdego detalu. Pozwala nam to dostarczać produkty, które z dumą możemy przekazać naszym klientom do użytku na lata.

Od 1989 roku nieustannie rozszerzamy portfolio naszych produktów.
Oferując najnowsze technologie na rynku ubrań sportowych, staramy się zadowolić najbardziej wymagających klientów.

staty_berkner_1.png
wykres_berkner.pngPoziom naszych kwalifikacji został doceniony w wielu pismach branżowych, takich jak Podróże, dwukrotnie za produkt roku, lub japońskim Ski Journal za najlepsze skarpety sportowe.Współpracujemy z największymi dostawcami ubrań sportowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Stawiamy na prawdziwe partnerstwo. Więcej szczegółów w dziale Współpraca.fortuna_fashion.JPG  Intersport_logo.png  mode_sport.JPG  extreme.JPG  logo_hike.jpg  logo_muszak.png

Łącząc potrzeby najbardziej wymagających klientów, nasze własne doświadczenia sportowe i używaną przez nas technologię produkcji, możemy tworzyć ubrania nie tylko niezwykłe, ale również atrakcyjne cenowo.Rozszerzając obszar działania, staramy się przełożyć wypracowane relacje, sieć kontaktów i bazę wiedzy na zadowolenie naszych klientów. Każdy jest dla nas równie ważny, niezależnie od potrzeb.
Sport i jakość muszą iść w parze...

...a jakość, tkwi w detalach.